BİBERLİ ZEYTİN

Written by

Gönenli Peynircmm şubelerinde bulabileceğiniz Biberli Zeytin, lezzetiyle en çok tercih edilen zeytin çeşidi arasında yer alır. Görsel olarak da göze hitap eden bu zeytin iri olan zeytin tanelerinin özenle seçildikten sonra çekirdeklerinden ayrılır ve iyice yıkandıktan içleri biber turşusu ile doldurulur.

Yeşil zeytin, biber turşusu ile buluştuğu zaman karşı konulmaz bir lezzet şöleni oluşturur.

Sofralarınızda güvenle tercih edebileceğiniz Biberli Zeytin tamamen doğal bir biçimde üretilmesiyle güvenle tüketebileceğiniz bir lezzettir. Aynı zamanda içinde bulunan doğal yağlar sağlınız açısından kalsiyum kaybını engellemek gibi bir çok fayda sağlar ve diyetlerinizde de tok tutma özelliğinden dolayı rahatlıkla tercih edebileceğiniz lezzetli bir alternatiftir.

Biberli Zeytininizi hava almayacak bir biçimde bir miktar saf zeytin yağı ile uzun süre muhafaza edebilir ve güvenle tüketebilirsiniz. Misafirlerinize güzel bir sunum yapmak, kahvaltılarınızı renklendirmek ve lezzet katmak için biberli zeytin hem kahvaltı sofralarınızda hem davet sofralarınızda görsel olarak da şıklık yaratmasıyla vazgeçilmezlerinden olmaya aday bir zeytin çeşididir.

En özel zeytin çeşitlerini güvenle size sunan Gönenli Peynircmm, Bakırköy, Florya, Mimaroba, Beylikdüzü, Yeşilköy Dikilitaş ve Bahçeşehir şubeleriyle İstanbul’un pek çok noktasında hizmetinizdedir.